Доставка/Оплата

Доставка по Україні

Доставку по території України здійснюємо за допомогою служби доставки «Нова Пошта». Доставка здійсніється протягом 1-2 днів, залежно від міста доставки. Оплату доставки здійснює отримувач.

Порядок доставки:

  1. Менеджер з вами зв’язується для уточнення та підтвердження замовлення.
  2. Передоплата на картковий рахунок.
  3. Доставка замовлення в Ваше місто Новою поштою та Укрпоштою.
  4. Також можна забрати покупку самостійно за адресою: м. Львів, вул. І. Франка 45.

Доставка за кордон

Доставку за кордон здійснюємо за допомогою служби доставки EMS. Доставка здійснюється протягом  тижня, залежно від країни-отримувача. Оплату доставки здійснює отримувач. Спосіб доставки і служба доставки можуть змінюватися залежно від бажання клієнта.

Наші вишиванки уже були доставлені в Польщу, Німеччину, Росію, Голандію, Швецію, Великобританію, Іспанію, Італію, Чехію, США та Туреччину.

Повернення товару

Згідно Законодавства України, товар підлягає поверненню до 14 календарних днів від дати отримання покупки зі збереженим товарним виглядом та без ушкоджень. Товар, який був у вжитку, поверненню не підлягає. Якщо товар буде пошкоджений в результаті транспортування, претензії щодо обміну чи повернення коштів не прийматимуться. Витрати на повернення виробу Покупець здійснює за власний рахунок. Повернення коштів здійснюється після отримання та перевірки товару!