Дуже дякую за сучасні і в той же час автентичні вироби. Особлива подяка дівчатам, які завжди допоможуть з вибором!!!
Manager
Нажаль, моє замовлення було невдале і я його повернула. Ірині Дмитрук подяка за порядність. Вироби сподобались своєю оригінальністю.
Manager
Доброго дня! Хочу подякувати за сукню, клатч і вишиванку – все підійшло, дуже гарні роботи!!! Сукню дійсно треба трохи вкоротити, але то дрібниці.
Дякую! 🙂
Manager
В “Гойрі” шиють найоригінальніші вироби в національних традиціях протягом прийнятного за тривалістю часу. Стильні, колоритні. Виконані з максимальним врахуванням побажань клієнта. Дуже дякую за уже придбані у вас речі, які сподобались всім моїм знайомим. Всьому колективу бажаю творчої наснаги. Можливо доцільно, щоб на примірках з клієнтом працював майстер-закрійник, спілкування “вживу”, візуальне оцінювання особливостей кожної фігури мінімізує ризики і полегшить працю колективу. Пані Ірині бажаю натхнення та втілення нових ідей (і, звичайно ж, усіляких гараздів в особистому житті, бо саме тут черпається натхнення).
Manager
Dobroho ranku Iryno, zamovlennya otrymala, duzhe vam vdyachna! Vse super! Z naikrashchymy pobazhannyamy, Olha
Manager
Добрий вечір! Отримала сукню! Сказати, що сподобалася – це нічого не сказати! ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ВСІМ МАЙСТРИНЯМ, сукнею задоволена на 12++++++++++++, сподобалося всій родині. Сказати поправді, я не очікувала, що вона буде такою красивою. Щастя, добра, успіхів Вам і Вашій команді! Великої кількості замовлень! Процвітання! Миру! ВЕЛИКА ПОДЯКА!!!!! РЕКОМЕНДУВАТИМУ Вашу студію !!!!!!!!
Manager
Ирина, добрый вечер, вышиванка подошла, сидит отлично, как будто вы её шили именно на этого человека. Cпасибо большое!
Manager
Iро, Оксано, доброго дня!
Ще раз щиро дякую Вам за сукню, яку Ви пошили: всi гостi були приемно здивованi, не очiкували побачити мене в такому вбраннi, а подружки були просто в захватi 🙂 Це все завдяки Вам! Багато хороших Вам замовлень, натхнення й удачi!
Manager
У ВАС ДУЖЕ КРАСИВІ І ОСНОВНЕ ВИШУКАНІ РЕЧІ. БАЖАЮ ВАМ ІРИНО І ВАШІЙ КОМАНДІ ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ,ЦІКАВИХ ІДЕЙ ,ВИЗНАНИХ УСПІХІВ І ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ.
Manager
Добрий день! Я дуже задоволена сукенкою-всі гості були в захваті!! В ній було неймовірно зручно,одним словом все як я хотіла)) Дякую Вам, пані Ірина, і Вашим майстриням за гарну роботу!В мене поки що не всі фотографії,але як тільки їх отримаю обовязково відберу кілька і перешлю Вам.
Manager
Доброго дня! Ми у вас замовляли комплект, нам дуже сподобалося) Дуже вдячні за якісно виконану роботу!
Manager
Безмежно вдячна “Гойрі” за приємність, яку отримала, завітавши в магазин: завдяки фаховим порадам Оксани придбала вишиванки, у яких одружилися мої діти. А оскільки покупку я робила в День матері, мені пощастило (мабуть, я таки добра мама) – я брала участь у святковому розіграші і отримала чудесний подарунок: шикарне авторське намисто. Я була зворушена! Дякую! Усім рекомендуватиму Ваш магазин.
Manager
Доброго дня! Хочу подякувати за сукню, клатч і вишиванку – все підійшло, дуже гарні роботи!!! Сукню дійсно треба трохи вкоротити, але то дрібниці.
Дякую! 🙂
Manager
Іра, хочемо щиро Вам подякувати! Ми всім задоволені. І тканина дуже приємна і крій, і навіть ті маленькі квіточки. Дякую, що встигли на сьогодні. Напевне, мусило таки бути Ваше втручання. Вибачайте за клопоти.Обіцяємо фото. Вам гарно святкувати День незалежності! Слава Україні! Героям слава!
Manager