Про нас

null

Студія сучасної вишивки «Гойра» заснована в 2008 році дизайнером Іриною Христинич. Наша місія – зробити вишитий одяг невід’ємною частиною не лише святкового образу, а й повсякденного. Вироби наших колекцій – це результат тривалої та уважної розробки всіх деталей загального образу та надання їм довершеності.

У колекціях, котрі ми розробляємо, представлений дизайнерський вишитий  одяг для будь-якого образу. Наші вишиванки підійдуть не лише для святкових подій, а й для повсякденного носіння. Сучасний стиль вишиванок та якісні матеріали, які ми використовуємо для їх створення, дозволяють носити вишитий одяг щодня. У нас Ви знайдете не лише традиційні вишиті сорочки, а й сукні, пальта, спідниці та ділові костюми, які адаптовані під сучасний стиль та ритм життя.

Ми створюємо авторські вишиванки для жінок, чоловіків, дітей, закоханих пар та комплекти для сімей. Також у нас представлена колекція вишитих аксесуарів, серед яких сумки, гаманці, краватки, пояси, а також скатертини та весільні рушники.

У роботу над кожною річчю закладена кропітка праця наших майстринь, які вкладають у кожну вишиванку тепло своїх рук та натхнення національним вбранням. Вишитий одяг від студії «Гойра» поєднує у собі національну ідею разом із сучасними модними тенденціями, тому у ньому Ви завжди виглядатимете стильно, елегантно та, водночас, патріотично.

Оберіть свою буденну чи святкову вишиванку із каталогу, або замовте виготовлення по індивідуальному дизайну, та виглядайте яскраво і модно щодня!